Jak vybrat rodinné auto, které bude ideální na cesty?

Cestování po území naší republiky, ale i za hranicemi vlastním autem je neustále žádanější. Aby mohl být tento způsob cestování opravdu komfortní a příjemný, musíte mít především automobil, který zvládne celou cestu a navíc bude pohodlný a bezpečný. Pokud váš současný vůz těmto požadavkům nevyhovuje, je na čase se poohlédnout po vozidle novém. A jak by vlastně měl vypadat ideální rodinný vůz na cesty? Na to se nyní podíváme detailněji.

Propojení komfortu, bezpečí a dobrých jízdních vlastností

Na první pohled žádný problém. Stačí jen vybrat takový vůz, který bude pohodlný pro všechny cestující uvnitř, poskytne všem dostatečné bezpečí, bude mít dostatečně velký úložný prostor a zároveň nabídne i pohodlné řízení. Na škodu rozhodně není, když bude vybaven technologií, která ulehčí samotnou jízdu a přidá na komfortu i bezpečnosti jízdy. Najít takový vůz může být jednoduché a dokonce se nemusíme dívat ani za hranice naší země. Stačí si otevřít nabídku tuzemské automobilky Škoda Auto.

casopismobil.cz_auto-poly_cz_01

Nová Fabia dělá vše proto, aby se stala ideálním rodinným vozem

Rozhodně je zapotřebí zmínit, že česká automobilka Škoda za konkurenčními značkami nijak nezaostává. Naopak. Ve svých třídách patří dokonce k těm nejlépe hodnoceným modelům. Zejména pak Nová Škoda Fabia je veřejností hodnocena velmi kladně. Oproti minulým verzím se karoserie zaměřila více na dynamiku a ostřejší rysy, ale Fábiím tato změna jen prospěla. Pro většinu obyvatel České republiky je nová Fabia synonymem pro ideální rodinný vůz.

casopismobil.cz_auto-poly_cz_02

Technologie, bezpečí i větší prostor – všechno dodrženo

Oproti minulým verzím byla ještě navýšena kapacita úložných prostor o 25 litrů a také množství prostoru pro řidiče i ostatní cestující. Odlišností je i panoramatická střecha. Sestava mnoha airbagů zajistí potřebné bezpečí. A co se týče technologie, tak Nová Fabia Combi využívá některé prvky a inovace, které u konkurenčních značek můžeme najít výhradně v autech vyšších kategorií. Důležitá je i spotřeba, která může být pouhých 3,4 litru na 100 km. Zajímá vás, jak dopadla nejsilnější dieselová varianta Nové Fabie Combi v testu? Na výsledky se můžete podívat ZDE.

Comments are closed.