Vyberte si správný střešní box

Nezáleží na tom, jestli je zrovna zimní nebo letní sezóna. Jakmile společně se svou rodinou nebo přáteli vyrazíte na dobrodružnou výpravu s více zavazadly, objeví se otázka bezpečné přepravy lyží, snowboardů nebo tradičních kufrů a batohů. Skvělým rozšířením zavazadlového prostoru se stávají střešní boxy navyšujíc komfort samotného interiéru vozidla. Navíc je uložení předmětů a zavazadel do střešního boxu mnohem bezpečnější. Dokonce se nemusíte obávat ani nutnosti zpomalit svou jízdu, s důkladně upevněným, uzavřeným a uzamčeným střešním boxem je možné jezdit rychlostí okolo 160 km/h.

Střešní box Cruz Easy 530GC1

Představme si mimořádně spolehlivý střešní box Cruz Easy 530 L, který disponuje značným objemem pro úschovu přepravovaných věcí a senzačními a aerodynamickými vlastnostmi. Prohlašované mýty o propadu spotřeby paliva o několik litrů na sto kilometrů jsou při zakoupení kvalitních střešních boxů zcela zcestné a nepodložené. Box Cruz Easy byl vytvořen s maximálním ohledem na nízký odpor vzduchu i hluku. Určitě potěší i fakt, že k upevnění střešního boxu nebudete potřebovat žádné nářadí.

Střešní box Cruz Easy 430 GC/1

Další skvělou volbou pro občasné nebo pravidelné výlety je i střešní box Cruz Easy 430 L, který svými charakteristickými vlastnostmi spadá do oblasti spolehlivých pomocníků na cestách. Společnost při výrobě tohoto modelu nezapomněla jak na pečlivě navrženou aerodynamiku, tak ani na design a precizní vzhled.

Stejně tak, jako výše uvedený střešní box, i tento vyniká v otázce nízkého odporu vzduchu a hluku. Střešní box je vybaven důmyslným systémem upínání za pomocí U svorníku a zároveň aktuálně nejmodernějším systémem vzpěr Double Action z nylonu. Všichni, co si objednají zde uvedené střešní boxy z internetového obchodu společnosti Elsa Group, mají dopravu zdarma.

 

Comments are closed.